Dnia 23.06.2013 r. w stajni Karoliny Wajdy mieszczącej się w Łazienkach Królewskich w Warszawie odbyły się II eliminacje w zawodach Łazienki Królewskie Cup 2013. Oczywiście nasze zawodniczki stanęły na wysokości zadania i zajęły bardzo dobre miejsce. Jednocześnie zapewniły sobie wejście do ścisłego finału zawodów Łazienki Królewskie Cup 2013, który odbędzie się 28.07.2013 r.

Konkurs 50-60 cm
1 miejsce Natalia Dzierżanowska- Ramona
2 miejsce Dominika Kwiecień – Neo
3 miejsce Dominika Kwiecień – Mithryl

Konkurs 70-80 cm
1 miejsce Dominika Kwiecień – Neo
2 miejsce Dominika Kwiecień – Mithryl
3 miejsce Anna Szukało – Ruzia
4 miejsce Natalia Dierżanowska – Ramona

Konkurs LL z ustalonym czasem
1 miejsce Anna Szukało – Ruzia
4 miejsce Dominika Kwiecień – Mithryl

Konkurs L-dwufazowy
1 miejsce Natalia Dzierżanowska – Manuela

Konkurs P
1 miejsce Natalia Dzierżanowska- Manuela


Gratulujemy!!!

Komentarze

komentarz