Zawodniczki z naszego klubu startowały z dużym powodzeniem w tegorocznej edycji Ligi Mazowsza.

Łącznie od 24 kwietnia odbyło się 15 zawodów eliminacyjnych oraz dwudniowe zawody finałowe, czyli 17 punktowanych konkursów w każdej klasie.

W klasie KUCE:
wysokość przeszkód 60/70 cm – III. miejsce w klasyfikacji generalnej zajęła Natalia Dzierżanowska na Ramonie.
W tej klasie w trakcie zawodów w Słupnie oglądaliśmy również debiut Ani Szukało na Bajpas-Bajan. Sześć zdobytych punktów dało ostatecznie miejsce 16-33 na 46 sklasyfikowanych.

Kuce i MK 
wysokość przeszkód 80/90 cm – Natalia Dzierżanowska na Ramonie prowadząca po eliminacjach w klasyfikacji generalnej zajęła ostatecznie II. miejsce, tracąc do zwyciężczyni jedynie 2 punkty.
Bardzo dobrze zaprezentowała się również debiutująca Dominika Kwiecień na Mithrylu, która zdobywając w zawodach finałowych 14 punktów uplasowała się na VIII. miejscu w klasyfikacji generalnej. Klasyfikowano 30 par.

Klasa L
wysokość przeszkód 100 cm – Natalia Dzierżanowska tym razem na Manueli zajęła ostatecznie IX. miejsce w klasyfikacji generalnej biorąc udział w siedmiu konkursach i zdobywając 30 punktów.
W klasie tej startowała również Paulina Gostkiewicz na Fokusie kończąc tegoroczną edycję z dorobkiem 7 punktów. Dało to miejsce 44-47 na 138 klasyfikowanych.

Klasa P
wysokość przeszkód 110 cm – tu oglądaliśmy jedynie dwukrotnie w czasie tej edycji Paulinę Gostkiewicz na Fokusie. Ta wysokość to już duże wyzwanie dla jeźdźców i koni. Paulina startując tylko dwa razy z dorobkiem 2 punktów zajęła miejsca 56-64 na 95 jeźdźców klasyfikowanych w tej klasie.

Wkrótce galeria zdjęć z zawodów!

Komentarze

komentarz