W niedzielę 3 listopada 2013 r. w Kobyłce w OJ Galop odbyły się finały zawodów z cyklu Grand Prix Powiatu Wołomińskiego oraz zawody o ostrogi Roberta Michalika.

Naszą stajnię reprezentowało 7 zawodniczek: Karolina Kolanowska (debiut), Dominika Kwiecień, Anna Szukało, Natalia Koc (debiut), Gabrysia Różycka, Nikola Kalisiak (debiut), Zofia Sobieszczyk (debiut).

W konkursie ,,debiutów”:
I miejsce zajęła Dominika Kwiecień na Mithrylu,
II miejsce Zofia Sobieszczyk na Mithrylu,
III miejsce Anna Szukało na Bajpas-Bajan.

Pozostałe nasze zawodniczki – Natalia Koc na Neonku, Nikol Kalisiak na Neonku, Gabrysia Różycka na Pannie i Karolina Kolanowska na Bajpas-Bajan zajęły również wysokie miejsca.

Wyniki klasyfikacji ogólnej w klasie ,,debiuty”: I. Dominika Kwiecień, II. Ania Szukało, III. Olga Kołodziejczyk. Wszystkie zawodniczki reprezentują barwy Humorka :) Należy również zaznaczyć, że był to absolutny debiut Natalii Koc, Nikol Kalisiak i Karoliny Kolanowskiej – tym bardziej im gratulujemy.

Komentarze

komentarz