W sobotę nasze zawodniczki brały udział zawodach towarzyskich w KJ Wesołe Kopytko. W bardzo miłej atmosferze udało im się osiągnąć bardzo dobre wyniki.

Natalia Koc na Ramiro zdobyła puchar w Pony Games. W konkursie mini LL zawodniczka nie zauważyła celowników i niestety zamknęła woltę. Konkurs ukończyła z 4 punktami karnymi. Podobnie poszło jej w LL. Tym razem zawiodła pamięć. Również jedna wolta i wynik końcowy 4 punkty karne. Wszystkie przejazdy w bardzo dobrym stylu.

Martyna Maciąg na Ruzi, Karolina Kolanowska na Leonie i Zosia Sobieszczyk na Makbecie w konkursie mini LL przejechały na czysto. Miejsca były losowane. Dla nas wszystkie trzy były na pierwszym :))

Konkurs LL również bardzo dobrze. Martynka 4 pkt – zupełnie przypadkiem. Karolinka – przekroczona norma czasu… Leon dopiero się wdraża. Zosia – jedno wyłamanie, bo konika zaatakowały szeleszczące taśmy. Wszystkie przejazdy w dobrym stylu.

Serdecznie Gratulujemy!!!

 

Komentarze

komentarz