Wszystkich znajomych i przyjaciół Humorka zapraszamy na Spotkanie Wigilijne 21.12.2014 r.. Aby wszyscy poczuli magiczną atmosferę Świąt, rozpoczniemy od wspólnego ubrania choinki!!! A ubierzemy ją w to, co sami przyniesiecie :) Gdy już pod choinką podzielimy się opłatkiem i życzymy sobie samych sukcesów w jeździectwie, odwiedzi nas Święty Mikołaj! Nie możemy pozwolić aby jego worek był pusty, więc każdy kto chce dostać prezent musi zasilić worek prezentem od siebie. Aby żadna mała dziewczynka nie dostała krawata mile widziane prezenty o tematyce jeździeckiej. Oczywiście nie ma Wigilii bez tradycyjnych potraw…. Aby ten dzień był wyjątkowy ugotujcie coś od serca :)

Zapisy na potrawy na Facebooku, osobiście lub telefonicznie 697-527-872.

W trakcie spotkania wigilijnego odbędzie się również zbiórka na potrzebujące zwierzęta. W trakcie spotkania wspólnie wybierzemy konkretne schronisko lub fundację do którego pieniążki trafią. Można również przynieś karmę dla zwierząt i koce.

Przed spotkaniem wigilijnym o godz. 15:00 odbędzie się Kiermasz Sprzętu Jeździeckiego. Popatrzcie czy macie coś do sprzedania lub czegoś potrzebujecie. Każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

kiermasz sprzętu jeździeckiego

Komentarze

komentarz